ما یک تیم جوان و تازه نفس هستیم که از 1 فروردین سال 1400، همزمان با شروع قرن جدید فعالیت خودمون رو به طور رسمی در بازار تأسیسات ایران شروع کردیم، هدف از گردهمایی این تیم و شکل گرفتن این سایت، فروش آنلاین کالاهای تاسیساتی با کیفیت کارشناسی و قیمت رقابتی هست.

بازار تاسیسات ایران راه چگونه اندازی شد؟

ما در بازار فیزیکی مشغول به کار بودیم و مشتریان خود را داشتیم، همه چیز خوب پیش می رفت، فروش ما بالا بود و مشتریان عمدتا از کیفیت و قیمت محصولات ما راضی بودند، تا زمانی که همه بازارهای دنیا من جمله ما، با پدیده ای نوظهور به نام کرونا درگیر شدند، این ویروس خطرناک همه ابعاد زندگی کاری و غیر کاری انسان ها را تحت تاثیر قرار داد. ما هم مثل قبل نمی توانستیم فعالیت داشته باشیم و به وسعت قبل کالاهای تاسیساتی مشتریان خودمان را تامین کرده و به دست آن ها برسانیم .

البته از مدت ها قبل می دانستیم با وجود اینکه با مشتریان تعاملات خوب و زیادی داریم اما باید شعبه آنلاین فروشگاه تاسیسات خود را در بستر اینترنت راه اندازی کنیم، کرونا باعث توفیق اجباری شد و ما با همه توان و بررسی تمامی ابعاد ماجرا دست به کار شدیم و بازار آنلاین تاسیسات ایران را راه اندازی کردیم.

ما طی ماه ها، جلسه های متعددی برگزار کردیم و همه نیازهای تاسیساتی مشتریان را ارزیابی کردیم، تصمیم گرفتیم بستری فراهم کنیم تا مشتریان ما با خیال راحت و اطمینان کامل اقدام به خرید کالاهای تاسیساتی کنند، کالاهای مورد نظر خود را تحویل بگیرند و همچنان از خدمات پس از فروش ما بهره بگیرند.

ما با تامین مجموعه کالاهایی با کیفیت از مجموعه برندهای گلچین شده صنعت تاسیسات ایران، آن هم به قیمت و شرایط رقابتی، بر آن شدیم که یکی از پیشروان تحول در این صنعت باشیم.

کاربران گرانقدر بازار تاسیسات ایران می توانند، از طریق این تارنما به تمام ویژگی ها و خصیصه های فنی محصولات دسترسی پیدا کرده و پس از مقایسه محصولات هم رده، به لحاظ کیفیتی و قیمتی، با آرامش و فارغ از بعد زمان و مکان، محصولات مورد نظر خود را به سبد خریدشان اضافه نموده و در مکان مورد نظر خود در هر کجای این میهن پهناور، تحویل بگیرند.

قیمت های بازار تاسیسات ایران رقابتی است، اما کیفیت خدمات آن رقابتی تر

می خوای از بازار تاسیسات ایران خرید کنی؟

با این شماره تلفن تماس بگیر:

02134136